Psí salon Imperial Bohemia

Aktuální ceník služeb

Profesionální úprava srsti psů všech plemen vč. kříženců

Náš salon byl založen v roce 2004, po více než 18ti letech kynologické praxe a zkušenností s pejsky coby celoživotním koníčkem číslo 1.

1. 5. 2004 jsem si splnila sen a mé hoby se stalo i mým povoláním. Jsem absolventkou několika kynologických kurzů o chovu a úpravě srsti, ale především se aktivně coby vystavovatelka účastním velkého množství výstav v ČR i zahraničí, kde sleduji aktuální trendy i postupy při úpravě jednotlivých plemen. Vycházím taktéž ze zkušenností jednotlivých dlouholetých chovatelů různých plemen a jejich rad a ,,triků" /zejména mé ,,profesorky" dlouholeté chovatelky, specialistky a rozhodčí pro plemena amer. a angl. kokršpaněl - paní J. Holečkové a pro plemeno shih-tzu Ivetce Kozákové, všem tímto převelice děkuji!!!!/

Naším krédem je především láskyplná péče o pejsky- jsme odpůrci svazování a uvazování, nehledejte u nás ani tišící či uklidňující prostředky!

Váš pejsek - náš zákazník - náš pán!!!!

Díky tomuto ojedinělému přístupu jsou našimi zákazníky pejsci opravdu ze všech koutů ČR a dokonce i Švýcarska a Německa :-) Po prvním roce působení máme již více než 200 stálých klientů, desítky ,,občasných" a těšíme se na každého dalšího psího miláčka!!!!

Naše služby:

Naše speciality....aneb jedině u nás: