Štěňátka

Fotky štěňátek z chovatelské stanice Sylvadog Bohemia, potomků Amora

Premiérový vrh A: Chovatelské stanice I´M SUPERSTAR - 2 kluci a 1 holčička - první foto

V naší chovatelské stanici momentálně nemáme žádná štěňátka na prodej!!!

Nabízíme však štěňátka z krytí naším psem: JCh. Amor Imperial Bohemia: První vrh 6ti překrásných miminek se narodil v chovatelské stanici Sylvadog Bohemia: veškeré info naleznete na stránkách ChS Sylvadog.

26-28.11. proběhlo úspěšně krytí fenečky Chérie z Ivafre, pokud proběhne vše tak jak má- budeme se koncem ledna těšit na první vrh v chovatelské stanici Superstar:-)

Informace k našemu dalšímu vrhu viz. níže:

VRH ,,A"

Dne 18. 12. 2003- se naší fence ,,Sissince" narodila 3 překrásná štěňátka - náš premiérový odchov- vrh ,, A"

AMOR, AMÉLIA a ANABELL

Imperial Bohemia
Ich. Perfect Red Boy Bohemia Acro x Zealotry Bohemia Acro

Z tohoto vrhu jsme si doma nechali Amora,,Rudyho a Anabellku ,,Nelinku" oba jsou opravdu vyrovnaný a nádherný sourozenecký pár-sytě červeno-bílé barvy- několikrát se víc než úspěšně zúčastnili soutěže o nejkrásnější pár psů-kde byla jejich předností nejen souhra a vyrovnanost, ale hlavně zjevná rozdílnost mezi samčím a samičím výrazem:-)

Oba dva mají za sebou velmi úspěšný start výstavní kariéry,kdy poráželi- i velmi ostřílené výstavní borce a profíky. Náš premiérový první vrh za sebou na výstavách v loňském i letošním roce nejen v ČR, ale i SR a PL nechával velmi kvalitní jedince z těch nejvyhlášenějších chovatel. stanic. Získali již spoustu cenných titulů a my jsme na ně právem velice HRDÍ!!! :-)))

O jejich úspěšné výstavní kariéře se podrobněji dočtete na osobních stránkách Amora a Anabell.

PLÁNOVANÁ ŠTĚŇÁTKA :-)))

- chystáme náš druhý vrh ,,B"
Plánované krytí proběhne pravděpodobně na jaře 2006

POZOR- čtěte pozorně!!!
Několik důležitých informací pro budoucí zájemce o naše štěňátka!!!!!!

Nejsme velkochovatelé a prodej štěňátek není a nebude zdrojem naší obživy!!! Štěňátka chováme zásadně v našem domě, s celodenní péčí, maximální socializací- štěňátka nejsou zavřená v klecích, psincích ani ohrádkách- pohybují se volně po celém domě a zvykají si na ostatní pejsky a lidi. Vzhledem k jejich opravdu nadstandartnímu a láskyplnému odchovu se jich jen s velmi těžkým srdcem dokážeme vzdát- proto u nás nečekejte několik vrhů ročně!!!

Na našich dětičkách nám velmi záleží, proto si z každkého vrhu hodláme miminko ponechat a ostatní dětičky umístit do opravdu dobrých rukou nových páníčků. Pokud se tedy rozhodnete pro šicánky z naší stanice- očekávejte nejen velmi kvalitní a zdravé odchovy, ale hlavně dobře vychovaná a socializovaná štěňátka, krmená tou nejkvalitnější stravou,plně očkovaná,několikráte odčervená, tetovaná, dle přání i čipovaná, s mezin. pasem, zvyklá na čistotu /učíme pejsky venčit se na savé podložky a noviny/, ale samozřejmě také venku, naučená základům chůze na vodítku i výst. postoji, koupání, fénování i česání!!!!!!!!

Do záčátku dostane štěňátko svou výbavičku- krmení na které je zvyklé, oblíbenou hračku,instrukce pro majitele, dle přání i kosmetiku, samozřejmostí je také péče o srst v našem salónu. Kupní smlouva, trvalý kontakt a spolupráce- šicánka Vám během Vaší dovolené rádi pohlídáme, v případě zájmu o výstavy- vše ukážeme, poradíme s výběrem kosmetiky, také velmi rádi budeme štěňátko prezentovat na výstavách- kde Vám buď nabídneme spolujízdu na výstavy nebo Vám štěňátko předvedeme sami -samozřejmě zdarma! Osud našich štěňátek nám opravdu není lhostejný!!!!

O rodičích vrhu B - budeme informovat jen vážné zájemce na e-mailu: imperial-bohemia@seznam.cz Už nyní bereme záznamy na chystaná štěňátka.

Vysvětlení k cenovým relacím:
Cenové relace záleží na kvalitě jednotlivých štěňátek i vzájemné dohodě- relace jsou však vzhledem k vysoké kvalitě chovu rozumné!!!! Liší se dle toho, zda si budete přát pejska či fenku, pokud plánujete výstavního jedince, či jedince do chovu. Často se stává, že i lidé, kteří s výstavami nejprve nepočítali - později tomuto koníčku podlehnou- a přeci jen mají touhu svého krasavce ukázat světu:-)))

Vzhledem k tomu, že na péči o štěňátka nešetříme a jsou opravdu krmena jen tím nejkvalitnějším krmivem, od 2 týdnů každých 14dní pravidelně odčervována a očkována kompletní a kvalitní vakcínou pohybují se ceny našich štěňátek v relacích 7- 12ticíc. Tato cena je dána také kvalitními rodiči- kteří jsou vybírání z těch nejlepších světových linií, s těmi nejvyššími vystavními tituly a 100% zdraví a nepříbuzní, tím pádem jsou tu i značné náklady na krytí.

Uvědomte si prosím, že vybírání Vašeho mazlíčka, byť nebude aktivně vystavován, je otázka i 15ti společně strávených let.Je třeba si uvědomit, že v tomto případě se nevyplácí šetřit a ne vždy je koupě štěňátka bez PP za 4tisíce- šťastnou volbou- povětšinou je to bez záruky zdraví- většinou krmena základním krmivem a nevakcinována buď vůbec nebo jen např. 1x.- podrobnosti se dočtete v rubrice štěně s PP nebo bez.

Štěňátka chováme jen pro vážné zájemce o toto plemeno, upřednostníme zájemce o spolupráci- nikoli VELKOCHOVATELE či PŘEKUPNÍKY!!!

Těšíme se na každou i nezávaznou Vaší návštěvu- uvítáme Vás my, naši pejsci i nádherné okolí Českého ráje- udělejte si k nám výlet :-))))

POKUD MÁTE MOMENTÁLNĚ ZÁJEM O ŠTĚŇÁTKO po našem úspěšném AMOROVI- aktuálně jsou plánována v CHS SylvaDog Bohemia a Iveko-Dog.....informujte se na našem e-mailu: imperial-bohemia@seznam.cz